+420 721 459 917 | Leny.pop@seznam.cz

Výuka anglického, španělského a francouzského jazyka

Individuální výuka angličtiny pro děti i dospělé

Znalost angličtiny je v dnešní době pratkický téměr nutností. Pokud vám nevyhovuje výuka angličtiny ve skupině a chcete, aby se lektor věnoval pouze vám, pak je individuální výuka angličtiny tou správnou volbou.

Lektor se navíc zcela přizpůsobí vašim potřebám, zjistí vaši jazykovou úroveň i slabé stránky, na které je třeba se při výuce zaměřit. Tím se výuka AJ stává efektivnější a dosáhne se maximálního výsledku.

 

Individuální výuka angličtiny a její zaměření:

  1. Obecná i profesní angličtina: Záleží jen a jen na vás, v čem se chcete zlepšit. Můžete se zaměřit na výuku či rozvoj obecné angličtiny anebo vypilovat angličtinu zaměřebnou na vaši profesi. 
  2. Kde jsou moje rezervy? Nevíte, v čem konkrétně se máte zlepšit anebo kde jsou vaše rezervy? Nevadí, lektor otestuje vaše znalosti a zjistí vaše slabé stránky. Poté není těžké sestavit konkrétní plán individuální kurzu angličtiny. 
  3. Zkoušky z angličtiny: Pokud potřebujete připravit na zkoušky z angličtiny, pak vám s tím lehce pomohu.

 

Cena již od 450,- Kč / 60 min

Náš tip: Máte kamaráda či kolegu, který se chcete tak zdokonalit v angličtině? Vezměte ho na individuální kurz angličtiny! Pokud se vás sejde více jak 2, tak každý zaplatíte jen 250,- Kč.